KL.L

 

1 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 1,2 Liten Sølv - Svart 285 poeng

2 Anne Bjerkeli Nguyen Askim og Omegn KAF 3,0 Alaska 285 poeng

3 Johnny Lyshaug Askim og Omegn KAF 3,0 Alaska 285 poeng

4 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 3,0 Tan - Svart 285 poeng

5 Sverre Grandetrø Trøndelagen KAF 2,1 Hermelin - Hvit Rødøyd 284,5 poeng

6 Knut Are Sundgot Møre og Romsdal KAL 2,1 Liten Sølv - Svart 284 poeng

7 Arve Lilleøen Trøndelagen KAF 2,2 Liten Sølv - Svart 377,5 poeng

8 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 3,1 Alaska 377,5 poeng

9 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 3,0 Hermelin - Zobel-tegnet Blå 283 poeng

10 Linn Therese Sinnes Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Viltgrå 95,5 poeng

11 Jan Reidar Sagmo Nord-Trøndelag KAF 3,1 Alaska 376,5 poeng

12 Erling Killingberg Trøndelagen KAF 1,2 Tan - Svart 282,5 poeng

13 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 3,0 Sachsengold 282,5 poeng

14 Emilie Berge Jr Glåmdal KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 95 poeng

15 Frank-M. Dalmo Jørgensen Møre og Romsdal KAL 3,0 Lux 281 poeng

16 Therese Raustein Selnes Trøndelagen KAF 2,1 Dvergvedder - Viltgrå 280,5 poeng

17 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Svart 94,5 poeng

18 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 1,0 Deilenaar 94 poeng

19 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Viltgrå 94 poeng

20 Skjetlein v.g. Skole Trøndelagen KAF 1,0 Stor Sølv - Svart 94 poeng

21 Arnulf Hogstad Trøndelagen KAF 2,1 Hollender - Svart 277,5 poeng

22 Nadia S. Dalmo Jørgensen Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Russer-tegnet 93,5 poeng Zobelbrun

23 Benedikte Jørgensen Jr Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Zobel-tegnet Blå 93,5 poeng

24 Nadia S. Dalmo Jørgensen Møre og Romsdal KAL 3,0 Hermelin - Svart 276 poeng

25 Maria Sollie Haugen Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 93 poeng

26 Linn Therese Sinnes Jr Trøndelagen KAF 1,0 Belgisk Hare - Viltrød 93 poeng (Harefarget)

27 Daniel Samdal Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Viltgul 93 poeng

28 Linn Therese Sinnes Jr Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Viltgrå 92,5 poeng

29 Grete Næss Trøndelagen KAF 1,0 Tan - Svart 92,5 poeng

30 Anita Norheim Fredlund Møre og Romsdal KAL 0,1 Belgisk Hare - Tan Svart 92 poeng

31 Gunnild Kveldstad Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Gulrød 92 poeng (Bourgogne)

32 Linn Therese Sinnes Jr Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Brun 92 poeng

33 Gunnild Kveldstad Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 92 poeng

34 Hege Spjelkavik Glåmdal KAF 1,0 Dvergvedder - Kappetegnet 92 poeng

Gråblå m/brunt

35 Skjetlein v.g. Skole Trøndelagen KAF 1,0 Rex - Zobel-tegnet Brun 92 poeng

36 Solveig Marie Brodersen Jr Trøndelagen KAF 0,1 Hollender - Svart 91,5 poeng

37 Anita Norheim Fredlund Møre og Romsdal KAL 1,0 Belgisk Hare - Hvit Rødøyd 91 poeng

38 Malin Lervåg Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Jerngrå 90,5 poeng

39 Kevin Alexander Sinnes Jr Trøndelagen KAF 1,0 Belgisk Hare - Viltrød 90 poeng (Harefarget)

40 Nadia S. Dalmo Jørgensen Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Russer-tegnet 90 poeng Zobelblå

Kl.G

 

 

1 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 379,5 poeng

2 Johnny Lyshaug Askim og Omegn KAF 379,5 poeng

3 Anne Bjerkeli Nguyen Askim og Omegn KAF 379 poeng

4 Sverre Grandetrø Trøndelagen KAF 378,5 poeng

5 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 377,5 poeng

6 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 375,5 poeng

 

BIR

 

Stor Sølv Skjetlein v.g. Skole Trøndelagen KAF

1 94 37,5 9 9 062 6Y36 1,0 13 mn Svart

Rex Skjetlein v.g. Skole Trøndelagen KAF

3 92 18 18 18 811 8Y56 1,0 36 mn Zobel Brun

Belgisk Hare Linn Therese Sinnes Trøndelagen KAF

6 93 37,5 9 9 881 A020 1,0 34 mn Viltrød (Haref.)

Alaska Anne Bjerkeli Nguyen Askim og Omegn KAF

14 95,5 38,5 9 9,5 0626 84C8 1,0 12 mn

Deilenaar Alf Gunnes Trøndelagen KAF

24 94 19 9 9 071 P526 1,0 9 mn

Hollender Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF

33 94,5 18,5 9 9 0101 7G46 1,0 11 mn Svart

Lux Frank-M. Dalmo Jørgensen Møre og Romsdal KAL

36 94 18 9 9 022 7Y75 1,0 10 mn

Sachsengold Rune Breistrand Trøndelagen KAF

41 94,5 37,5 9 9 0123 78C6 1,0 12 mn

Liten Sølv Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL

44 95 38 9 9 0561 6M80 1,0 11 mn Svart

Tan Alf Gunnes Trøndelagen KAF

73 95 19 9 9 045 82C2 1,0 11 mn Svart

Dvergvedder Emilie Berge Glåmdal KAF

85 95 38 9 9 9152 17C8 1,0 23 mn Viltgrå

Hermelin Linn Therese Sinnes Trøndelagen KAF

106 95,5 38 9 9 731 Y654 1,0 47 mn Viltgrå

 

BIS & BIM

 

Best in show:

 

23 95,5 38 9 9,5 L 1,0 Alaska Johnny Lyshaug BIS

 

 

Best i motsatt:

 

 

95 38 9 9 L 0,1 Hermelin - Hvit Rødøyd Sverre Grandetrø BIM

 

 

Welcome

Recent Photos